Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

Kiedy pod koniec 2017 roku dowiedzieliśmy się, że rozpoczyna się nasza najpiękniejsza przygoda, najważniejszy okres w naszym życiu – rodzicielstwo, nawet nie wiedzieliśmy czym różni się pielucha od otulacza. Jeszcze wtedy nie byliśmy nawet świadomi tego jak bardzo można kochać i jakimi uczuciami obdarzać maleńką Istotkę, która pojawia się w naszym życiu, naszym domu. Od tego momentu do czasu powstania KULECZKI minął dokładnie rok, a przez nasze ręce przeszło w tym czasie tysiące niemowlęcych akcesoriów. Nasza wiedza z każdym dniem była coraz większa i praktyczniejsza. Mamy za sobą godziny spędzone na czytaniu, kompletowaniu wyprawki, testowaniu, porównywaniu niemowlęcych produktów i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Jedne nas zachwyciły inne okazały się mniej użyteczne. Jednego jesteśmy pewni, to dzieci są najlepszymi testerami produktów i ostatecznie weryfikują co tak naprawdę jest im potrzebne. Spośród ogromu dostępnych na rynku produktów, akcesoriów i gadżetów dla niemowląt, w KULECZCE znajdziecie te, które zachwyciły nas i grono rodziców, z którymi współpracujemy. Oferujemy najwyższej jakości produkty marek, które doskonale rozumieją potrzeby zarówno Maluszków jak i ich Rodziców. 

Nasz sklep powstał z połączenia tego co ważne w życiu codziennym i biznesie z potrzebami Najmłodszych i ich Rodziców, czyli:

Kreatywności rodziców,

Uroków bycia rodzicami,

Lojalności, rzetelności i uczciwości wobec naszych klientów i kontrahentów,

Empatii wobec różnych potrzeb zarówno Rodziców jak i Dzieci,

Czułości i całego tego ogromu uczuć, o istnieniu którego nawet nie wiedzieliśmy, dopóki na świecie nie pojawiły się nasze dzieci

Zamiłowania do dzielenia się tym co dobre,

Kaprysów Maluszków,

Ambicji mamy, która ciągle stara się podejmować nowe wyzwania!

Wszystkie powyższe składniki były niezbędne do powstania KULECZKI. Miejsca przepełnionego miłością do każdego dziecka, któremu tak jak swoim dzieciom, pragniemy dać najlepsze produkty.

I właśnie to wszystko to K U L E C Z K A!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl